Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Queen Fit, Polonya’nın en büyük gıda takviyesi üreticisi ve 20 yılı aşkın tecrübesi olan Olimp’in kadınlara özel geliştirilmiş ürünler içeren markasıdır. Sporcu besinleri alanında uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile kadınların ihtiyaçlarına cevap olarak gerekli tüm ürünleri ürettikleri ürün grubudur.

Queen Fit Hakkında Kısa Bilgiler:

Queen Fit, hayalinizdeki vücut yapısı için verdiğiniz savaşın her aşamasında ve gelişiminiz için profesyonel ve kapsamlı bir destek sunmaktadır. Ürettiği yüksek kalite içeriğe sahip gıda takviyeleri ile sizin yardımcınız olmayı amaçlamaktadır.

Queen Fit’in Ürün Çeşitliliği:

Queen Fit, protein tozu, pre-workout, l-karnitin, vitamin gibi kategorilerde ürün üretmekte ve dünyanın çeşitli ülkerlerinde bu ürünleri satılmaktadır.

Queen Fit’in Öne Çıkan Ürünleri:

Queen Fit’in öne çıkan ürünlerinin başında Queen Fit Sweet Dreams Lady Protein Shake ve Queen Fit Good Morning Lady Protein Shake gelmektedir. Her iki ürün de kadınlara özel olarak formüle edilmiş protein tozu ürünleridir. Sweet Dreams Lady, özel protein karışımı ve kompleks vitamin mineral içeriği ile ayrışmaktadır. Good Morning Lady ise özel protein karışımı dışında ek olarak ilave edilmiş l-karnitin ve guarana içeriği ile farklılaşmaktadır.

Queen Fit Nerede Üretiliyor:

Queen Fit ürünleri Olimp markasının üretildiği ülke olan Polonya’da kendi fabrikalarında üretilmektedir.

Queen Fit’in Kalite Sertifikaları:

Queen Fit ürünleri ISO 9001: 2000 sertifikalı ve HACCP sistemine göre üretilmektedir. Bu sebepten dolayı her zaman en yüksek kalitede üretirken ürünlerinde hormonel yada doping maddesi bulunmadığına güvenebilirsiniz.

Queen Fit Sponsorları:

Queen Fit’in sponsor olduğu, dünya çapında bir kaç ünlü atlet ve sporcunun isimleri şu şekildedir:

  • Nathalia Melo (2012 Bikini Olympia Şampiyonu)
  • Sylwia Szostak
  • Aktywna Polka
  • Kasia Dziurska

YÜKLENİYOR..