Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Powerbar firması 1986 yılında, Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde, Kanada’lı atlet Brian Maxwell tarafından kurulmuştur. Yani 30 yıldır yüksek kalitede hammadde içerikli, sporcuların tüketebileceği gıda takviyeleri üretmektelerdir.

Powerbar Hakkında Kısa Bilgiler:

Powerbar firması, kullanıcılarına enerjilerini hızlı bir şekilde geri kazanabilmeleri ve en iyi şekilde performans gösterebilmeleri adına gıda takviye ürünleri üretmektedir. Yüksek teknoloji ve araştırmalar sayesinde, her durumda gücünüzü arttırmaya yardımcı olabilecek ürünleri sayesinde kullanıcıların beğenisini toplamaktalardır.

Powerbar’ın Ürün Çeşitliliği:

Powerbar; enerji artışı sağlayan karbonhidrat içerikli ürünlere, kasların beslenmesine yardımcı protein içerikli atıştırmalıklara ve yağ yakımını kolaylaştırabilmek adına birçok ürün çeşidine sahiptir.

Powerbar’ın Öne Çıkan Ürünleri:

Powerbar’ın en çok öne çıkan ürünleri arasında, “Energy Gel” ürünü ve L-Karnitin içeren protein bar ürünü bulunmaktadır. Özellikle spor esnasında kullanılabilen “Energy Gel” ürünü, karbonhidrat içeriğinin çok daha hızlı bir şekilde sindirilmesini sağlayarak sporcuların maksimum performans göstermesini sağlayabilmektedir.

Powerbar Sponsorları:

Powerbar firması, birçok atletin ve spor takmının sponsorluğunu gerçekleştirmektedir. Bu isimlerden birkaç örnek vermek gerekirse:

  • Sebastian Kienle
  • Andi Raelert
  • BMC - Bisiklet Yarış Takımı
  • Stefan Glowacz
  • Alman futbol takımı – Wolfsburg
  • Thomas Wagner

YÜKLENİYOR..