Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

ISS Research şirketinin sahibi olduğu Oh Yeah, ABD protein bar piyasasının en çok beğinilen ürünleri arasındadır. Oh Yeah yakın zamanda protein barlarından başka ürünler çıkarmaya da başlamıştır.

Oh Yeah Hakkında Kısa Bilgiler:

Oh Yeah markası her zaman en iyi kaliteli ve tatlı ürünleri ile müşterilerine “oh yeah!” dedirtmeye çalışmaktadır. Oh Yeah barları ve içecekleri piyasada bulunamayacak kadar yüksek protein ve lif değerleri ile öne çıkar. Oh Yeah ürünleri gerekse ara öğünlerde gereksede spor sonrası besin ihtiyacını karşılamak için kullanabilir.

Oh Yeah’nin Ürün Çeşitliliği:

Oh Yeah protein barları ve protein milk shakeleri ile bilinen bir markadır. Tat ve içerik konusunda kaliteli ürünleri bulunmaktadır.

Oh Yeah’nin Öne Çıkan Ürünleri:

Oh Yeah’nin öne çıkan ürünleri arasında kesinlikle Oh Yeah Victory Protein Bar’ı vardır. Oh Yeah Victory Protein Bar’ı 21 gramlık protein değeri konsantre whey proteini, süt proteini ve kalsiyum kazeininden gelir. Oh Yeah Victory Protein Bar’ı aynı zamanda 20 gramlık sindirim sistemine faydalı lif içeriğine sahiptir.

Oh Yeah’nin Kalite Sertifikaları:

Oh Yeah alması çok zor olan NSF sertifikasına sahiptir. Oh Yeah NSF sertifikasını almak için GMP (good manufacturing practices) ve ISO 17025-sertifikalarını alması gerekmiştir. 

YÜKLENİYOR..