Nuts’all, KOSGEB girişimcilik desteği ile bir sporsever tarafından kurulmuştur. Aynı zamanda ultra maraton koşucusu bir vejetaryen olan marka kurucusu Merve Ülker, bitkisel protein kaynakları arasında yer alan fıstık ezmesi tüketmeyi sevdiğinden olacak ki, Nuts’all şekersiz yer fıstığı ezmelerinin ev yapımı ilk örneklerini ortaya çıkartmıştır. Marka tahinli, hurmalı, keçiboynuzlu fıstık ezmeleri üretmeye başlamış ve birçok yeni çeşidi tüketicilere sunmuştur.

Nuts’all Markasının Ürün Yelpazesi

Vegan ve vejetaryen kullanıma uygun ürünler üreten Nuts’all markası, bitkisel içerikleri ve farklı lezzetler sunan zengin ürün yelpazesi ile tüketicilere hizmet vermektedir. Nuts’all markası birbirinden farklı tat alternatiflerini fıstık ezmesi severlerle buluşturan bir markadır. Ürünler şeker ilavesi olmadan ve katkısız bir şekilde piyasaya sunulmaktadır. Doğal ve koruyucu içermeyen ürünler üreten marka, keçiboynuzlu yer fıstığı ezmesi ile yeni bir lezzet alternatifi sunmaktadır. Ballı tarçınlı yer fıstığı ezmesi bal seven kişilere hitap ederken, meyve sevenler için de narlı ve karadutlu yer fıstığı ezmesi seçenekleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra; tahinli yer fıstığı ezmesi ve tuzlu yer fıstığı ezmesi de ürün yelpazesinde bulunan diğer ürünler arasında yer almaktadır. Kakao chialı, Dulce De Lecheli (Süt karamelli), bitter çikolatalı, sade, incirli, espressolu, matchalı, fındık kremalı, bisküvili ve hurmalı fıstık ezmesi seçenekleri ile özellikle sporcuların beslenme düzenlerinde farklılık oluşturmaya çalışmaktadır. Ayrıca Nuts’all markası ürünleri cam kavanozda olabildiği gibi tüp formunda da kullanıcılara sunulmaktadır. Fıstık ezmesi seçeneklerinin tüp formları pratik kullanım imkanı sunarak ürünün tüketimini, saklanmasını ve taşınmasını kolaylaştırmaktadır.

Ürünü Kullananların Yorumları

Her üründe olduğu gibi Nuts’all ürünlerini kullananlar da ürün hakkındaki deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşabilmektedir. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından yararlanabilmek için markanın farklı ürün çeşitlerinin kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

YÜKLENİYOR..