Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Novo Nutrition firması, protein tozlarına ve protein barlara alternatif olarak, protein içerikli cipsler üretme adına, Andrew Coulson ve ekibi tarafndan geliştirilmiş ve kurulmuştur.

Novo Hakkında Kısa Bilgiler:

Andrew Coulson, kariyerinin son 20 yılı boyunca yüksek kalitede hammadde içeriğine sahip besin takviyeleri üretebilme adına çalışmış ve araştırmalar yapmıştır. Bu çalışmaların neticesinde de “Protein Bites” isimli, yağ oranı düşük ama dengeli bir içeriğe ve yüksek miktarda protein içeriğine sahip ürünlerini piyasa sunmuşlardır.

Novo’nun Ürün Çeşitliliği:

Novo’nun, “Protein Bites” ve “Protein Bites Lite” isimlerinde iki çeşit ürün profili bulunmaktadır. Birçok farklı aroma ve içeriğe sahip bu ürünleri kullanıcıları tarafından büyük ilgi ve beğeniyle tüketilmektedir.
“Protein Bites” kategorisindeki ürünlerinin bir paketi 40 gramdır ve içerisinde 20 gram protein, yaklaşık 150 kalori, 12 gram karbonhidrat ve 3 gramdan az yağ bulunmaktadır.
“Protein Bites Lite” kategorisindeki ürünlerinin bir paketi 25 gramdır ve içerisinde 11 gram protein, yaklaşık 100 kalori, 10 gram karbonhidrat ve 1,5 gramdan az yağ bulunmaktadır.

Novo Nerede Üretiliyor:

Novo ürünleri İngiltere’de üretilmektedir.

YÜKLENİYOR..