Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Mitto Brot, el emeğinin ağırlıklı olduğu ‘artizan’ üretimini benimseyerek üretim yapan butik bir fırındır. Üretimini İstanbul, Maslak’da bulunan merkezlerinde yapmaktadırlar.

Mitto Brot Hakkında Kısa Bilgiler:

Mitto Brot, kendilerine keyif veren kaliteli ve doğal ürünler üretmeyi benimsemiştir. Ürettikleri bir çok unlu mamül ürünlerinin yanı sıra farklı tad ve karışımlardaki ezmeleri ile de sporculara atıştırmalık olarak lezzetli alternatifler sunmaktadırlar. 

Mitto Brot’un Ürün Çeşitliliği:

Mitto Brot, organik ve sağlıklı ürünler üretmeye odaklanmıştır. Ürünleri arasında glutensiz, paleo ve vegan diyetlere uygun çeşitleri yer almaktadır. Ezme ürün grupları arasında badem ezmesi, yer fıstığı ezmesi ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünleri %100 organiktir ve herhangi bir yağ ve kıvam arttırıcı katkı maddesi içermemektedir.

Mitto Brot’un Öne Çıkan Ürünleri:

Mitto Brot, %100 Çiğ Badem Ezmesi ürününün yanı sıra Çikolata Parçacıklı Yer Fıstığı Ezmesi, Tarçınlı Üzümlü Yer Fıstığı Ezmesi ve Sade Yer Fıstığı Ezmesi ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu ürünleri tuz içermez ve akdeniz tarlalarında organik olarak yetiştirilmiştir.

Mitto Brot Nerede Üretiliyor:

Mitto Brot ürünleri markanın merkezi olan Maslak, İstanbul’daki butik fırınlarında üretilmektedir.

YÜKLENİYOR..