Supplementler
MC David Ankle Support Siyah

125 TL

99 TL

Puanı: 85/100

MC David Power Shooter Arm Beyaz Large

159 TL

149 TL

Puanı: 86/100

MC David Knee Support Diz Destegi Siyah

135 TL

129 TL

Puanı: 82/100

MC David Womens Compression Short 704 Siyah

229 TL

173 TL

Puanı: 91/100

MC David Hex Pad Knee/Elbow Siyah

189 TL

Puanı: 86/100

MC David Arm Sleeves Mavi

175 TL

Puanı: 86/100

MC David Arm Sleeves Beyaz

175 TL

Puanı: 86/100

McDavid, sporcular, atletler ve aktif yaşam tarzı olan insanlar için sporcu tıp ürünleri, sporcu koruma ve performans giyim ürünleri tasarlayan ve satışını yapan 1969 yılında kurulmuş bir Amerikan markasıdır. McDavid, ayak bileklerinizden dirseklerinize hemen hemen vücudunuzun her bölgesi için bilek padleri, kol destekleri, ayak bileği destekleri, diz desteği, kadın sporcu bra ve benzeri bir çok ürün seçeneği sunmaktadır. 

McDavid Hakkında Kısa Bilgiler

McDavid, 30 yılı aşkın tecrübesiyle vücut geliştirme, crossfit, fitness, futbol, mma, basketbol, voleybol, koşu, tennis ve diğer tüm sporcular ve aktif hayat tarzı olan kişilere hizmet etmektedir. Genel merkezi Amerika’nin Kaliforniya eyaletinde bulunmaktadır.

McDavid’in Ürün Çeşitliliği

McDavid’in her biri farklı alanlarda ürünleri olan SportMed, Sports Protection ve Performance Apparel olmak üzere üç değişik  ürün grubu bulunmaktadır. SportsMed ve Sports Protection ürünleri sporcu performansını fiziksel olarak desteklemek ve korumak için tasarlanan ürün gruplarıdır. Performance Apparel ürün grubu da yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları neticesinde üretilen hareket halindeki vücudun en iyi şekilde desteklenmesini sağlamaktadır.

McDavid’in Öne Çıkan Ürünleri

McDavid, sporcu dizlikleri, sıkıştırma (compression) şortları, kadın sporcu sütyenleri ( bra ) , dizlik, bilek destekleri, kolluk ve benzeri bir çok sporcu desteği ve performans ürünleri ile ön plana çıkmatadır. Athletic Tape, Multisports Arm Sleeves, Hex Pad Knee/Elbow Pad’leri, Ankle Support ürünleri en çok tercih edilen ürünleri arasındadır.

McDavid Nerede Üretiliyor?

Bir Amerikan markası olan McDavid, ürünlerini İsviçre, Tunus, Çin, Tayland olmak üzere 4 farklı üldeki fabrikalarda üretmektedir. SportsMed ürün grubu kauçuk içermeyen %100 Neoprene‘den üretilmektedir. McDavid, kendisi özel araştırmaları sonucu geliştirdiği teknolojileri ile ürünlerini farklılaştırmayı başarmıştır. Flat Lock Seam, Hook & Loop ve benzeri teknolojileri ile ürünlerine eşsiz konfor ve vücudu sarma özelliği katmıştır.

McDavid’in Kalite Sertifikaları

McDavid’in kullandığı Flat Lock Seam, Hook & Loop, Neoprene, SBR, TEFLX, Dual Compression, Engineered Elastic, HEX, Cold Recovery ve diğer tüm teknolojileri kendi özel araştırmaları sonucu sahip olduğu yenilikleridir.

McDavid Sponsorları

McDavid’in sponsor olduğu, dünya çapında bir kaç ünlü atlet ve sporcunun isimleri şu şekildedir:

  • Dre Kirkpatrick
  • Deandre Jordan
  • Rachel Demita

YÜKLENİYOR..