Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Gaspari Nutrition, IFBB onur listesinde bulunan Rich Gaspari tarafından 1997’de kurulmuştur. Efsanevi vücut geliştirici Rich Gaspari, kendi deneyimlerini bilimsel bir yaklaşımla harmanlayıp Gaspari Nutrition’ı kurmuştur. En iyi bilinen supplement firmalardan biri olan Gaspari, tadı çok güzel olan ve verimli ürünler sunmaktadır.

Gaspari Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler:

1997’de profesyonel vücut geliştirme yaşamına son veren Rich Gaspari tarafından kurulduktan kısa süre sonra dünyaca ünlenen firma, deneyim ve bilim sayesinde başarılı olmuştur. Firma, kurucusu Rich Gaspari’nin de sportif anlamında tecrübelerinden faydalanarak sporcu beslenme ürünleri üretimini en üst kalitede gerçekleştirmeyi hedeflemiş bir şirkettir. Amerika merkezli Gaspari Nutrition tüm ürünlerini kendi bağımsız ARGE takımı ile geliştirmekte ve her zaman piyasaya yenilikçi ürünler sürmeye çalışmaktadır.

Rich Gaspari Kimdir ?

Rich Gaspari 1963’te Amerika’da doğmuş ve 1980-1990 yılları arasında profesyonel vücut geliştiricilik yapmıştır. 14 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Rich Gaspari, hayatı boyunca katıldığı Mr. America, Mr. Universe, Arnold Schwarzenegger Classic yarışmalarını birincilikle bitirmiştir. Ayrıca 3 kere Mr. Olympia’da ilk 5’e girmiştir. Vücut geliştirme sporunda bir sürü yeniliğe imza atan Rich Gaspari, antrenmanlarını ve yemeklerini not tutan ilk vücut geliştiricilerden biridir.

Gaspari Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Gaspari Nutrition’ın geniş ürün yelpazesi vücut geliştirmeye meraklı her kişiye hitap ediyor. Gaspari, protein tozları, pre-workout, bcaa, kreatin, multivitamin, karnitin ürünleri ve çok yüksek sayıda firmanın üretemediği karbonhidrat ürünlerini tüketiciye sunmaktadır.

Gaspari Nutrition Öne Çıkan Ürünleri:

Gaspari’nin protein tozları, amino asit ve bcaa ürünleri ayrıca yoğun ilgi almaktadır. Gaspari Nutrition’ın amino asit ürünü olan Gaspari Amino 8000, piyasaya sunulduğundan beri kendini kanıtlamış ve çok sayıda kullanıcı tarafından beğenilmiş bir üründür. Gaspari markasının protein ürünleri Isofusion ve Myofusion protein tozları da ilgi gören diğer ürünleridir. Myofusion kompleks protein ürünleri probiyotik içerikleri ile diğer ürünlerden farklılaşmaktadırlar.

Gaspari Nutrition Kalite Sertifikaları:

Rich Gaspari’nin National Academy of Sports Medicine’dan sertifikası bulunmaktadır.

YÜKLENİYOR..