Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Elite Labs, markası 2012 yılında ABD’de kurulmuştur. Elite Labs, üst düzey kaliteli ve hijyenik olan firmaların alabildiği cGMP (Certified facility using current Good Manufacturing Practices), HACCP ve NHP sertifikalarını almıştır. Ürünlerini oldukça güvenen Elite Labs, son bilimsel verilere göre üretim yapmaktadır.

Elite Labs Ürün Çeşitliliği:

Elite Labs protein tozu ve gainer ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerinden bazıları kilo almak isteyen kişiler tarafından kullanılırken bazıları da sadece ek protein ihtiyacını karşılamak için alınır.

Elite Labs Öne Çıkan Ürünleri:

Elite Labs’in sunduğu Elite Labs Mass Muscle Gainer ürünü çok tercih edilen gainerlar arasındadır. Elite Labs Mass Muscle Gainer, başarılı besin değerleri dışında, içine ilave ettiği bcaa, kreatin ve sindirim enzimleri sayesinde çok beğenilmektedir. Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein ürünü ise 4 farklı protein kaynağından oluşmaktadır. Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein, şeker ve yağ içermez. Ayrıca bcaa ve sindirim enzimleri de ilave edilmiştir.

Elite Labs Kalite Sertifikaları:

Elite Labs’in cGMP (Certified facility using current Good Manufacturing Practices), HACCP ve Natural Health Products (NHP) sertifikaları vardır. Bu sertifikalar sadece en üst kalitede ve iyi ürünlerle yapılan gıdalara verilir.

YÜKLENİYOR..