Supplementler
Cellucor C4 Pre-Workout 195 Gr

699 TL

Puanı: 81/100

Cellucor

Cellucor 2002 yılında ABD’kurulmuş olan sporcu gıdaları (supplement) konusunda uzman olan bir firmadır. Başarılı Cellucor C4 ürünü ile hızlıca ün kazanan Cellucor aynı başarıyı protein tozları, karbonhidrat (gainer ve kilo aldırıcı) ve yağ yakıcı ürünlerde de büyük çalışmalar sonunda yakalamayı başarmıştır.

Cellucor Hakkında Kısa Bilgiler:

Cellucor “Sonuçlar Önemlidir” ("Results Matter") mottosuyla 2002’de başlamıştır ve hızlıca dünyada en iyi bilinen supplement şirketlerinden biri olmuştur. Teksas’ın Bryan şehrinde bulunan Cellucor, özellikle Cellucor C4 ürünü ile 2010’dan beri internette bir çok ödül almıştır.

Cellucor Ürün Çeşitliliği:

En iyi bilinen Cellucor C4 ürünleri dışında, Cellucor Cor-Performance Whey, Cellucor Cor-Performance Beta-BCAA ve Cellucor Super HD en pöpüler ürünleri arasındadır.

Cellucor Öne Çıkan Ürünleri:

Whey Proteinler arasında Cellucor Cor-Performance Whey özellikle tadı ile öne çıkan, oldukça iyi besin değerleri olan bir üründür. En başarılı ve en çok bilinen ürünleri olan Cellucor C4, 2013 ve 2014 yıllarında “en başarılı pre-workout” ödülünü almıştır. Başarılı diğer bir ürünleri ise Cellucor Super HD, bu yağ yakıcısı da 2012 de en başarılı yağ yakıcısı ödülü almıştır.

Cellucor Kalite Sertifikaları:

Dünyanın her yerinde en üst kalite standartları ile üretim yapar. Tüm ürünleri GMP sertifikası olan fabrikalarda üretilirler.

Cellucor Sponsorları:

Müşteri kitlesine marka elçileri ve sponsor olduğu kişiler üzerinden ulaşıyor. Bu yüzden sponsorlarını çok dikkatli bir şekilde seçiyor. Jen Jewell, Craig Capurso ve daha önce Mr. Universe seçilmiş Calum Von Moger, Cellucor’un sponsor olduğu atletler arasındadır.

YÜKLENİYOR..

;