Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Zulu

Zulu, birbirinden farklı tadlarda kurutulmuş et (beef jerky) ürünleri üretimi yapan bir Türk firmasıdır. Üretimlerini, T.C. Tarım ve Gıda Bakanlığı onaylı tesislerinde, veteriner hekim kontrolünde kesilmiş %100 dana eti ile özel üretim fırınlarda yapmaktadırlar.

Zulu Hakkında Kısa Bilgiler:

Zulu Beef Jerky atıştırmalık kuru et ürünleri 0 karbonhidrat, düşük yağ değerleri, lezzetli ve doğal bir besin olması ile öne çıkmaktadır. Zulu ürünleri %52 ve %56 gibi farklı oranlarda protein içeren besinlerdir.

Zulu’nun Ürün Çeşitliliği:

Zulu markasının beef jerky (kurutulmuş dana eti) atıştırmalık ürün grubu bulunmaktadır. Farklı tad ve tuzlu, tuzsuz seçenekleri ile protein ihtiyacı olan herkese hitap etmektedir.

Zulu’nun Öne Çıkan Ürünleri:

Zulu Beef Jerky ürünlerinin, Acı BBQ, BBQ Beef Jerky, Original Beef Jerky, Beef Jerky Sports (Az Tuzlu) olmak üzere 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. Tüm bu ürünlerinin 1’li , 6’li ve 12’li paketlerini satın alabilirsiniz.

Zulu Nerede Üretiliyor:

Zulu markasının kurutulmuş et ürünleri, Türkiye’de %100 yerli dana etinden ve markanın kendine ait özel tesislerinde üretilmektedir.

YÜKLENİYOR..

;