Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Stacker Europe

Stacker Europe, Stacker firmasının Avrupa’ya dağıtım yapan distribütör firmasıdır. Yaklaşık 20 yıl önce “NVE Pharmaceuticals” firmasıyla birlikte geliştirilen Stacker Europe firması, kullanıcılara sağlıklı olabilemek adına sıvı ve katı formda gıda takviyeleri üretmektedir.

Stacker Europe Hakkında Kısa Bilgiler:

Stacker Europe, “stacking” yani Türkçe anlamıyla, “istiflemek, yığmak” anlamına gelen kelimeye bağlı olarak ürünlerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Özellikle profesyonel vücut geliştiriciler, yarışma öncelerinde, daha yağsız ve keskin kas dokularına sahip bir görüntüye ulaşabilmek adına Stacker 2 ürünlerini kullanmaktalardır.

Stacker Europe‘un Ürün Çeşitliliği:

Stacker Europe’un ürün kategorisi içerisinde; yağ yakıcılar, sporcu gıdaları ve güç ve performans arttırmaya yardımcı, enerji verici ürünler bulunmaktadır.

Stacker Europe ‘un Öne Çıkan Ürünleri:

Stacker Europe’un en çok tercih edilen ürünlerinin başında, “Stacker Europe Rush Enraged” adındaki güç ve performans arttırılmasına yardımcı, NOX üretimini destekleyen ürünleri gelmektedir. Ayrıca, “Stacker 2 Zero Shot” adındaki yağ yakımına yardımcı, L-Carnitine ürünleri de öne çıkan ürünleri arasında bulunmaktadır. Zero Shot ürünlerini yalnızca Türkiye için üretmemekte olduklarını hatırlatmakta fayda var.

Stacker Europe Sponsorları:

Stacker Europe’un sponsor olduğu isimler arasında, Türk vücut geliştirici sporcularımız, Volkan Yalvaç ve Kadir Özcan bulunmaktadır. Ayrıca bunların dışında aşağıdaki sporculara da sponsorluk yapmaktalardır:

  • Tom Daemen
  • Milou Mets
  • Adam Waite
  • Naomi Hoofs
  • Sheena Widdershoven
  • Almir Velagic
  • Duncan Zuur
  • Jürgen Spiess
  • Heida Berta

Ayrıca Stacker Europe firmasına ait ürünleri bir çok ünlü yıldız tarafından tanıtılmıştır. Bu isimlerin arasında, Nascar sürücüleri, Tony Stewart, Rusty Wallace,Elliot Sadler ve ünlü müzisyenler Ozzy Osbourne ve Fat Joe bulunmaktadır.

Stacker Europe‘un Kazandığı Ödüller:

Stacker Europe, 2012 yılında Danimarka’da yılın markası seçilmiştir. İsveç’te ise bir çok kez, yağ yakıcı ürünleri, zayıflamaya yardımcı en etkili ürünler olarak seçilmiştir. Ayrıca “Testo 4HD” isimli ürünleri, 2015 yılında, yılın en iyi testosteron arttırıcı ürünü olarak seçilmiştir.

YÜKLENİYOR..

;