Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Nutrex

Nutrex Research, 2002 yılında, Amerika’da kurulmuş ve likit kapsüllerin kullanımı da dahil pek çok ilki sektöre getirmiştir. Her zaman araştırma ve geliştirmenin önemine inanan şirket tüketicileri her zaman sınıflarının en iyi ürünleri ile tanıştırmaya devam ediyor.

Nutrex Hakkında Kısa Bilgiler:

Nutrex, yoğun araştırma ve çalışmaları sayesinde, yüksek kaliteye sahip içerikli ürünleriyle birlikte, besin desteği endüstrisinde, önemli bir konuma yükselmeyi başarmıştır.

2012’de yani şirketin 10. yılında, hem yıl dönümlerini kutlamışlar, hem de Amerika’nın Florida eyaletinde bulunan yaklaşık 7500 metre karelik ofislerinin açılış törenini gerçekleştirmişlerdir.

Nutrex’in Ürün Çeşitliliği:

Nutrex Research markasının; protein tozu, amino asit, yağ yakıcı, performans ve güç arttırıcı ve kreatin gibi kategorilerde ürünleri bulunmaktadır. Nutrex bu ürünlerini, “Black Performance Series” ve “Basix Diet Series” olmak üzere iki farklı seri başlığı altında piyasaya sunmaktadır.

Nutrex’in Öne Çıkan Ürünleri:

Nutrex’in en çok tercih edilen ürünleri; “Black Performance” serisine ait, termojenik etkiye sahip yağ yakımına yardımcı olabilecek, yüksek miktarda taurin içeriği olan Lipo 6 Black Kapsül ürünü ve yine “Black Performance” serisine ait, 2:1:1 oranında BCAA içeriği olan, BCAA Drive Black ürünüdür.

Nutrex Nerede Üretiliyor:

Nutrex, ürünlerini Amerika’nın Florida eyaletindeki fabrikasında üretmektedir.

Nutrex Sponsorları:

Nutrex’in sporcu ve atletlerin listesi şu şekildedir:

  • Larissa Reis
  • Anton Antipov
  • Yarishna Ayala
  • Gerardo Gabriel
  • Collin Joseph

YÜKLENİYOR..

;