Supplementler

Nutrever

Nutrever, Almanya’da üretilen bir protein bar markasıdır. Sporcu beslenmesi ve sporcu atıştırmalıkları denilince akla en çok gelen protein bar seçeneğini lezzetli bir şekilde tüketici ile buluşturmayı hedeflemektedir.

Nutrever Protein Bar Nasıl Tüketilir?

Gün içerisinde hem keyiflenmek hem de bir şeyler atıştırmak istediğimizde elimiz yüksek kalorili ve sağlıksız atıştırmalıklara gidebiliyor.

Nutrever, sporcuların ihtiyaçlarına göre formüle edilmiş protein barları ile, vücudumuzun ihtiyacı olan makro besinleri bir arada sunmak için çalışıyor. Protein yağ ve karbonhidrat dengesini lezzetli bir şekilde yakalayan Nutrever Protein Pack ve Xtreme Protein barlar sadece sporcular için değil herkes için tercih edilebilecek bir üründür. Gün içerisinde makro besin değerlerinize dikkat ederek atıştırmalık tüketmek istiyorsanız Nutrever protein barlar sizin için iyi tercihtir.

Hindistan cevizi ve kakao aromaları ile farklı damak tatlarına hitap eden Alman markası, yüksek protein oranı ile protein ihtiyacınız için ek gıda takviyesi olarak görev alabilir. Ürünlerinde sığır içeriği bulunmamaktadır ancak glüten içerebilir.

YÜKLENİYOR..

;