Supplementler
14 ürün listeleniyor.

Nutrever

Nutrever, 20 yılı aşkın bir tecrübe ile hizmet veren SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. bünyesinde yer alan bir sporcu gıdası markasıdır. Nutrever ürünleri Almanya, Çek Cumhuriyeti gibi Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde üretilir.

Nutrever Ürün Çeşitleri

Nutrever ürünleri; sporcuların antrenman öncesi veya sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri sporcu takviyelerini ve atıştırmalıkları içerir. Nutrever ürünleri bu anlamda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Nutrever sporcu takviyelerini kendi içinde kategorilere ayıracak olursak…

Protein Tozu

Nutrever protein tozu takviyeleri, whey ve izole whey gibi ürün çeşitlerinden oluşur. Peynir altı suyu olarak da bilinen whey protein, özellikle fitness tutkunları tarafından yoğun antrenman seanslarından sonra tercih edilir. İzole whey protein ise yağdan, karbonhidrattan ve laktozdan mümkün olduğunca izole edilen bir protein çeşididir.

Amino Asit

Amino asitler vücudumuzdaki proteinlerin yapı taşları olarak bilinir. Nutrever amino asit takviyeleri, tablet ve toz formlarda karşımıza çıkar.

L-Karnitin ve CLA

Fitness tutkunlarının vücut kompozisyonu ve yağ oranı hedeflerine erişmek için L-karnitin ve CLA ürünlerine başvurdukları bilinmektedir. Nutrever L-karnitin takviyesi ise genelde karşımıza sıvı formda çıkar.

Performans ve Güç

Bu kategoride genelde karşımıza birden fazla içeriğin yer aldığı pre-workout ürünleri çıkar. Egzersiz öncesine yönelik Nutrever Noxtreme toz formdadır. Özel formülünde BCAA, beta-alanin, arjinin, alfa ketoglutarat ve L-sitrulin içeren bileşenler yer alır.

Kreatin

Kreatin takviyeleri her seviyede sporcunun yaygın olarak kullandığı sporcu takviyelerinden biridir. Nutrever Creatine Ultra Micronized Formula, %100 kreatin monohidrattan oluşur.

Protein Bar

Nutrever, sporcuların ihtiyaçlarına göre formüle edilmiş protein barları ile öne çıkar. Protein yağ ve karbonhidrat dengesini lezzetli bir şekilde yakalayan Nutrever protein barlar atıştırmalık olarak tüketilebilir.

 

 

Nutrever Ürünlerinin Formları

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Nutrever takviyeleri, farklı kullanım imkanları sunan çeşitli formlara sahiptir. Bu formları tek tek ele alacak olursak…

Ampul

Ampul formdaki takviyeler, genelde tek kullanımlık ve içime hazır olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle kullanıcılarına kolayca yanlarında taşıma ve tüketme imkanı da sunar.

Toz

Toz formdaki takviyeler, sıvı ile karıştırılarak tüketilir. Toz formdaki takviyeler farklı aromalara sahip olabilir ve bu sayede kullanıcılara keyifli tüketim imkanı tanıyabilirler.

Tablet

Tablet formdaki takviyeler, su ile tüketilir. Sıvı ya da toz formda takviye kullanmayı tercih etmeyenlerin bu formdaki takviye ürünlere yöneldiği bilinmektedir.

 

Nutrever Ürünlerinin Fiyatları

Nutrever ürünlerinin fiyatları; ambalajlama şeklinden içeriğinde yer alan bileşenlere, formundan servis sayısına kadar pek çok etmen nedeniyle değişkenlik gösterebilir. Nutrever ürünlerini, supplementler.com üzerinden farklı ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

 

Nutrever Ürünlerini Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sporcu takviyesi satın alırken öncelikle fiziksel durumunuza ve ihtiyaçlarınıza göre değerlendirme yapmanız önemlidir. Öncelikle mevcut durumunuzu değerlendirmek ve herhangi bir kronik rahatsızlığınız var ise ona göre yol haritası belirlemek için doktorunuza danışmalısınız.

 

Nutrever Ürünlerini Kullananların Yorumları

Nutrever sporcu takviyelerini ya da protein barlarını alanlar, diğer ürünlerde olduğu gibi kullanıcı deneyimlerini Supplementler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Yorumlarını okumak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Kimler Nutrever Ürünlerini Kullanabilir?

Nutrever sporcu takviyeleri ve protein barlar, çoğunlukla fitness yaşamını benimseyenler tarafından tercih edilir. Ancak takviye ürünlerin insanlar üzerindeki etkileri farklılık gösterebilir. Bu nedenle herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan önce doktora danışılması önerilir.

 

Nutrever Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Nutrever ürünleri Almanya, Çek Cumhuriyeti gibi Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde üretilir. Her üründe Her ürün için en iyi kaliteyi sağlamak amacıyla ham madde tedarikçileri ve tecrübeli üreticileriyle iş birliği yaparak ilerler.

 

Nutrever Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Her sporcu takviyesinin kullanım zamanı ve yöntemi birbirinden farklı olabilir. Örneğin tablet formdaki takviyeler su ile yutularak tüketilirken toz formadaki ürünler ise belli oranda su ile karıştırılarak tüketilir. Doğru kullanım şekli için satın aldığınız ürünün üzerinde yer alan yönlendirmeleri inceleyebilirsiniz.

 

Nutrever Ürünleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Satın aldığınız Nutrever ürünlerini direkt güneş alan yerlerden uzak tutmanız tavsiye edilir. Gıda takviyelerinin genelde serin ve kuru bir yerde saklanması tavsiye edilir. Takviye ürünün üzerinde yer alan saklama koşulları size bu konuda yardımcı olacaktır.

 

Nutrever Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Nutrever markasına ait ürünlere fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Nutrever ürünlerinin içerik tablolarına ve kullanım bilgilerine supplementler.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz Nutrever ürününü size özel indirim ve fırsatlardan yararlanarak; Supplementler.com satın alabilirsiniz.

 

 

 


YÜKLENİYOR..