Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Musclepharm

MusclePharm, ABD’de 2010 yılında kurulduğu günden beri en hızlı büyüyen sporcu gıdaları markalarından biri olmuştur. MusclePharm ürünleri 120 ülkede 45.000’den fazla mağazada satışa sunulmaktadır. MusclePharm, Tiger Woods, Arnold Schwarzenegger gibi dünya çapında ünlü sporcular ile iş birliği yapmaktadır.

MusclePharm Hakkında Kısa Bilgiler

Özellike Combat ve Assault gibi ürünlerle yakaladığı başarı, kısa sürede MusclePharm markasını tüm dünyada aranılan bir marka haline getirmiştir. MusclePharm ürünleri en yeni bilimsel çalışmalar ve sporcuların fikirleri ile üretilmiştir. Her ürün GMP sertifikalıdır. MusclePharm vücut geliştirme dünyasının yaşayan efsanesi Arnold Schwarzenegger ile işbirliği yapabilen ilk supplement şirketi olmuştur.

MusclePharm Ürün Çeşitliliği

MusclePharm ürünlerini farklı serilere ayırmıştır. Başta MusclePharm’ın orijinal serisi olmak üzere, buna ek olarak Arnold Schwarzenegger ile beraber üretilen Arnold Series ile MusclePharm ürünleri hayranlarına ulaşmaktadır.

MusclePharm: Spor öncesi, spor sonrası, protein, iyilişme (recovery), vitamin ve kilo kaybı ürünlerinden oluşan seri Combat protein tozu, Assault ve BCAA 3:1:2 adlı preworkout ürünleri gibi çok popüler supplementler içerir.

Arnold Series: Iron Whey, Iron Cre3, Iron Mass gibi ürünlerden oluşan seri orijinal MusclePharm ürünlerine benzerlik göstermektedir.

MusclePharm Hardcore Series (yeni): MusclePharm supplementlerin dışında aynı zamanda sporcu tekstil ürünlerinin üretiminide yapmaktadır.

MusclePharm Öne Çıkan Ürünleri

MusclePharm’ın en iyi bilinen ürünleri 2012’de en başarılı pre-workout seçilen Assault’dır. Assault yenilenmiş formülü sayesinde antrenmanlarınız sırasında daha verimli sonuçlar almanızı sağlar. İçindeki 3:2:1 oranındaki BCAA amino asitleri her pre-workout ürününde bulunamamaktadır. MusclePharm Combat %100 Isolate de çok popüler bir üründür. %100 İzole Whey Protein içeriği sayesinde Musclepharm Combat %100 Isolate normal protein tozlarına göre çok daha hızlı bir emilime sahiptir ve saf protein içeriği sayesinde sıfır şeker ve karbonhidrat içermektedir. Bu özelliği ile diyet döneminde olan ya da yağ oranına dikkat eden sporcuların tercih edebileceği bir protein tozudur.

MusclePharm Nerede Üretiliyor?

MusclePharm ürünleri Capstone Nutrition tarafından Amerika’da Utah ve Tenessee’deki fabrikalarında üretilmektedir. MusclePharm, yüksek standartları yüzünden gerekli üst düzey ekipman ve güvenlik önemlerinin sağlanabilmesi için Capstone Nutrition’a büyük bir yatırımda bulunmuştur.

MusclePharm Kalite Sertifikaları

MusclePharm ürünleri GMP (Good Manufacturing Practices) yöntemi ile üretilir. Tüm MusclePharm ürünlerinin Informed-Choice logusu da bulunmaktadır. Ürünlerin içerisinde yasaklı ve dopingli malzemeler kullanılmamaktadır.

MusclePharm Sponsorları

MusclePharm dünyadaki en üst düzey sporculara sponsordur. MusclePharm, Arnold Shwarzenegger ile sponsorluk anlaşması imzalayan ve bir adım ileri giderek ortak ürünlerini Arnold Series adı altında üreten ilk supplement şirketidir. MusclePharm, golf sporunun en iyi bilinen ve dünyada en çok kazanan atletlerden biri olan Tiger Woords’a sponsor olmuştur. MusclePharm, Amerikan Futbol starı Johny Manziel’nin sponsorudur. Aynı zamanda UFC’nin ve USA Wrestling’in de sponsorudur. Jen Selter ve Flo Rida gibi kendine ün yapmış kişilere de sponsordur. Şirket, Reebok CrossFit Games, Ultimate Fighting Championship yarışmalarının ve Cincinnati Reds takımının ana sponsorudur. MusclePharm’ın sponsor olduğu önemli diğer kişi ve kurumlar;

  • Cincinnati Reds Takımı
  • Cory Gregory
  • ABD Milli Güreş Takımı’dır.

YÜKLENİYOR..

;