Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Dymatize

Dymatize Nutrition, 1994 yılında Amerika’da kurulmuş sporcu gıdaları üreten, 50’den fazla ülkede satış yapan ve kendi üretimini baştan sona kendisinin yaptığı tek supplement şirketlerinden birisidir. Dymatize Nutrition üretimini üstlendiği bütün ürünleri ürettikten sonra 3 gün boyunca kendi bünyeleri altında 4 farklı laboratuvarda kalite kontrol testine tabi tutmaktadır.

Dymatize Hakkında Kısa Bilgiler:

Dymatize Nutrition 1994’ten beri sporcu ürünlerini tedarik etmektedir. Bu sektörde başarılı olmanın en önemli parçalarından birinin güven olduğunu bilen Dymatize Nutrition bu güveni sporculara özel bir şekilde uyguladıkları kalite kontrol testleri ile sağlamaktadırlar.

Bugüne kadar 250’den fazla farklı ürün üretmiş olan Dymatize Nutrition, özellikle protein tozları kategorisinde sektörün başarılı firmalarından birisidir. Dymatize bu başarısını 2013 yılında Dymatize Iso 100 ürünü ile her yıl düzenlenen “2013 Yılının en iyi İzole Protein Tozu” yarışmasını kazanarak tescillemiştir. Dymatize Nutrition ürünlerinde hiç bir Doping ve Domuz katkı maddesi bulunmamaktadır.

Dymatize Ürün Çeşitliliği:

Dymatize Nutrition protein tozları ve gainer ürünleri ile tanınır. Fakat, pre-workout, amino asit, kreatin, l-karnitin, glutamin ve bcaa kategorilerinde de ürünleri vardır.

Dymatize Öne Çıkan Ürünleri:

Dymatize Nutrition’ın en iyi bilinen ürünü Iso 100 adlı 100% whey proteinidir. Her alanda çok başarılı ve kaliteli bir whey protein ürünüdür. Dymatize Iso 100 ürünü ile bodybuilding.com’un her yıl düzenlediği “2013 Yılının en iyi İzole Protein Tozu” yarışmasını kazanmıştır. Dymatize’ın Super Mass Gainer ürünü de kilo almak isteyen kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Dymatize Micronized Glutamine ise antrenman sonrası ve sırasında alınan glutamin ürünleri içinde çok başarılıdır.

Dymatize Nerede Üretiliyor:

Dymatize Nutrition, ürünlerini Teksas eyaletinin Dallas şehrinde bulunan fabrikalarında üretmektedir. Dymatize, tüm üretimlerini sahiplenmeleri dışında 3 farklı araştırma laboratuvarı, 4 kalite kontrol laboratuvarı ve hatta kendilerinin araştırma yaptığı tat laboratuvarlarına sahiptirler.

Dymatize Kalite Sertifikaları:

Tüm Dymatize ürünleri “Informed-Choice Trusted by Sport” sertifikasını almıştır. Kendi üretimleri sonunda 3 gün boyunca kalite kontrolünden geçen ürünler sonrasında sadece müşteriye ulaşır.

Dymatize Sponsorları:

Dymatize Nutrion’ın takımında sponsor olduğu 24 tane profesyonel vücut geliştirici atlet bulunmaktadır. Bu kişilerin arasında “IFBB Pro Bodybuilder” ve “USA National Freestyle Wrestling Champion” olan Andy Haman vardır. Dymatize Nutrition uzun bir süre boyunca 2 kere bayan figürde Olympia yarışmasını kazanan Erin Stern’e sponsor olmuştur. Dymatize Nutrition, sponsorluğundaki atletlere ürün geliştirme sürecinde danışmaktadır.

YÜKLENİYOR..

;