Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Amix

Amix Nutrition, Ingiltre’de 2003 yılında kurulmuştur ve The Large Life Limited şirketine bağlıdır. Amix Nutrition Avrupada’ki logistik deposu fabrikası sayesinde binlerce kalite ve performansa önem veren kişinin ilgisini ve beğenisi çekmiştir. Aynı zamanda vücut geliştirme sektörünün en çok bilinen sporcularından biri olan Dennis Wolf’unda sponsorudur.

Amix Hakkında Kısa Bilgiler:

Amix bcaa, et proteini ve karbonhidrat ürünleriyle dikkat çeker ve pazardaki en kaliteli et proteini ürünlerinden birini üretmektedir. Ürünlerini her zaman yüksek kalite ve uygun performans ile tüketiciye sunmaya çalışmaktadır.

Amix’in Ürün Çeşitliliği:

Amix’in geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Protein tozları: Amix protein tozları kategorisinde Monster Beef Hydrolyzed, Monster Whey, Anabolic Masster, Iso Prime CFM, Night Pro Elite ve Predator gibi ürünler bulunmaktadır.

Karbohidratlar: Amix karbonhidratlar kategorisinde Carbojet Basic Gainer ve Vitargo Load gibi daha çok gainer ağırlıklı ürünler sunmuştur.

Yağ Yakıcılar: Amix’in yağ yakıcı ürünlerinde Carniline Liquid ve Carniline Kapsül ürünlerini bulabilirsiniz.

Amino Asitler: Amino asitler grubunda BCAA Gold, Maximum Gh ve Amino Liquid Leu Core gibi iyileşme sürecinde yardımcı olucak ürünler bulabilirsiniz.

Vitamin ve Mineraller: Amix’in günlük vitamin ve mineral ihtiyacı için ürettiği Tribu-Zma, Maximum Gh ve Daily One gibi ürünler bulabilirsiniz.

Amix’in Öne Çıkan Ürünleri:

Amix’in öne çıkan ürünleri arasında bulunan BCAA Gold, 2:1:1 lik BCAA oranı ile sporcuların günlük amino asit ihtiyacını karşılıyabilir. Amix’in Monster Beef Hydrolized Protein ürünü ise çok tercih edilen et proteinlerinden biridir. Monster Beef Hydrolized Protein yüksek et proteini ve amino asit değerleri sayesinde öne çıkar ve ürünün yağ oranı çok düşüktür.

Amix Nerede Üretiliyor:

Amix ürünleri İngiltere’de üretilmektedir. Fabrikalarını Avrupa’nın en yenilikçi teknolojik alt yapısı ile donatmışlardır.

Amix Sponsorları:

Amix’in 12 kişilik bir atlet takımı bulunmaktadır. Amix’in sponsor olduğu kişiler aralarından en ünlüsü Arnold Classic Europe 2014 1.si, Mr.Olympia 2014 4.sü ve başka 10 larca vücut geliştirme başarısı olan Dennis Wolf’tur. Amix’in takımında Nikola Weiterová’da bulunmaktadır. Nikola Weiterová IFBB European Championship’te birincilik kazanmış başarılı bir bayan vücut geliştiricidir. 

YÜKLENİYOR..

;