SIRALA

FİLTRE
Z-A Fiyat ▼ Oy ▼ Servis Başı Fiyat ▼
Universal Animal Stak 21 Paket

205 TL

119 TL

Puanı: 85/100

Big Joy Tribulus Grw 120 Kapsül

79 TL

Puanı: 81/100

Universal GH Max 180 Tablet

159 TL

Puanı: 80/100

Nutrade T-Alpha 120 Kapsül

149 TL

129 TL

Puanı: 90/100

Kompleks testosteron ürünleri içerdikleri doğal bileşenlerle vücudunuzdaki testosteron seviyelerini desteklemekte kullanılırlar. Kompleks Testorsteron ürünlerinin içeriklerinde ağırlıklı olarak Tribulus Terrestris, Arjinin ve Maca Ekstresi kullanılmaktadır.

Tribulus Terrestris bitkisel kaynaklı bir testosteron destekleyicidir. Arjinin ise yarı elzem bir amino asittir ve damarlarınızı genişlemesine neden olan nitrik oksit (NO) metabolizmasında görev alır. 

Testosteron nedir?

Testosteron erkeklik hormonu olarak da adlandırılmaktadır. Ağırlıklı olarak erkeklerde bulunan bu hormon, belli miktarlarda kadınlarda da bulunmaktadır. Genellikle cinsel istekle ilişkilendiriliyor olsa da kemik ve kas hacmini de etkileyen bir hormondur. Anormal seviyede düşük ya da yüksek testosteron seviyeleri erkeklerin hem fiziksel hem de ruhsal olarak etkileyebilmektedir.

 

Yaşlandıkça testosteron seviyeleri düşebilmektedir. Ancak diğer nedenlerde erkeklerde testosteron seviyelerinin düşmesine yol açabilir. Bunlar arasında kronik hastalıklar ve stres sayılabilir.

YÜKLENİYOR..